• "Tábor plný radosti z pohybu, zábavy, her a soutěží!"
  • "5 dní nabitých sportem – vyzkoušej si 20 tradičních i netradičních sportů!"
  • "Házej, chytej, skákej, běhej – sportuj s námi!"

E FOR YOU

Sportovní příměstský tábor pořádá zapsaný spolek E FOR YOU se sídlem v Liberci. Zaměřuje se na organizaci sportovních a vzdělávacích akcí. Kvalifikovaní lektoři zajišťují jednotlivé kurzy a tábory velmi pečlivě, kreativně a zábavně.

ELLEN

Ahoj, jmenuji se Ellen a sport jsem vystudovala na Fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické na Technické univerzitě v Liberci. Nyní pracuji jako učitelka tělocviku na základní škole a moderátorka v rádiu. Již od malička je mou vášní sport. Závodně jsem se věnovala sportovní gymnastice a cheerleadingu. Ve volném čase ráda běhám, jezdím na kole, na bruslích, plavu, lyžuji, zkrátka s chutí dělám vše, při čem se hýbu. Moc ráda s dětmi hraji netradiční hry a zkouším nové věci, nejen sportovní, ale i tvořivé a kreativní. Moc se těším, až si spolu v létě užijeme dny plné sportu a zábavy!
LEARN MORE

EUNIKA

Ahoj! Mé jméno je Eunika a jsem studentkou Fakulty tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě v Praze. Ke studiu také působím jako učitelka tělocviku, vychovatelka ve školní družině a trenérka kroužků všestrannosti. Již od malička se věnuji sportu, jako malá jsem začínala gymnastikou, poté mě začaly bavit více adrenalinové sporty - skoky na trampolíně, zimní i vodní lyžování, parašutismus a mnoho dalších sportů, které mě doprovázejí dodnes. Moc se těším, až si společně zasportujeme a užijeme si skvělý týden plný pohybu!
LEARN MORE

DOMINIKA

Ahoj, jmenuji se Domča a studuji na Fakultě tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě v Praze. Sport miluji nade vše, je to můj koníček již od dětství. V současné době mě sport také živí. Jsem trenérkou malých i velkých tenistů a ve volných chvílích trénuji i bojové umění. Moc ráda objevuji nové talenty pro tyto sporty. Doufám, že to budeš i Ty! Těším se.
LEARN MORE

Ellen

Eunika

Dominika

Naši partneři

"Není odvážné dokončit, ale postavit se na start. Tak se s námi pojďte postavit na startovní čáru našeho tábora plného sportovních zážitků a dobrodružství!"
  • Není odvážné dokončit, ale postavit se na start. Tak se s námi pojďte postavit na startovní čáru našeho tábora plného sportovních zážitků a dobrodružství!
  • „Je to zábava, dělat nemožné.“ Walt Disney - Posouvat své hranice a dělat nemožné můžeme v létě společně na našem táboře!
  • Prostě hrej, bav se, raduj se ze hry. Na příměstském sportovním táboře v Liberci.
  • Není důležité být lepší než ostatní, ale být lepší než včera. Pracovat na sobě můžeš i o prázdninách!
  • Jeden běh změní tvůj den, mnoho změní tvůj život. Užij si týden plný pohybu s námi!
  • „Smích je sportem duše.“ František Xaver Šalda
Zákonné informace
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram